• تمامی فعالیت های وبسایت میشاکیدز منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • خریدار موظف است قبل از خرید تمامی موارد مربوط به مشخصات محصول از جمله جنس پارچه، سایز و رنگ را بطور کامل مطالعه کند. مسئولیت اشتباه در خرید به عهده مشتری می باشد.خریدار اطلاعات صفحه پرداخت را باید با دقت تکمیل کند و در صورت هرگونه اشتباه، هزینه برگشت پست و ارسال مجدد آن به عهده مشتری می باشد.
 •  اکثر محصولات تولید داخل کشور می باشد و وبسایت میشاکیدز نقش فروشنده ی تولیدی های کشور را ایفا می کند. (Business to Consumer)
  تصویر محصولات بصورت عکاسی شده با دوربین شخصی است و جنس پارچه در توضیحات محصول آمده است. در اکثر مدلها سعی شده تا جدول راهنمای سایز درج شود. در مدلهایی که راهنمای سایز وجود ندارد، سایز استاندارد و جثه نرمال در نظر گرفته شود. در صورت نیاز به راهنمایی، حتما قبلا از انتخاب سایز، با فروشگاه تماس گرفته شود.
 • مرجوعی و تعویض فقط در صورتی انجام می پذیرد که محصول مورد نظر ایراد ظاهری همچون پارگی، زدگی یا ارسال اشتباه رنگ یا لباس داشته باشد (درصورتی که اشتباه از فروشنده باشد)، در این صورت، آن محصول با نسخه ی سالم همان محصول تعویض می شود و هزینه ی ارسال مجدد با فروشنده می باشد. در غیر از این موارد بدون ایراد ظاهری مرجوع و تعویض خصوصا در ایام کرونا پذیرفته نمی شود.
 • در صورت احراز شرایط مرجوعی قید شده در فوق، مشتری موظف است ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ تحویل کالا ، نسبت به برگشت محصول اقدام کند، در صورت تعلل هزینه ی برگشت و ارسال مجدد لباس با مشتری می باشد.
  در صورتی که برای فروشنده محرز شود که خریدار از لباسی که قصد تعویض آن را بر مبنای موارد قید شده دارد استفاده کرده است، محصول تعویض نخواهد شد و همان محصول برای مشتری ارسال می شود و هزینه ارسال مجدد آن با مشتری می باشد.
  زمان تحویل سفارش از زمان تحویل سفارش به اداره پست در نظر گرفته می شود.
  تحول سفارش برای تهران حدودا ۲ الی ۳ روز کاری، و برای شهرستان ۳ الی 7 روز کاری پس از تحویل به اداره پست می باشد.

منو اصلی